​ADMISSIONS​                                                          پذیرش

لطفا قبل از اقدام به شرایط و ضوابط دانشگاه EMU توجه فرمایید

داوطلب گرامی لطفا قبل از ارسال مدارک کلیه ضوابط موجود در این بخش را مطالعه نموده و با آگاهی کامل از این شرایط اقدام به ارسال مدارک نمائید. بدیهی است در صورت بی توجهی به این موارد،ما هیچگونه مسئولیتی در قبال عدم پذیرش یا ثبت نام و مشکلات احتمالی دیگر نخواهیم داشت

۱- صحت و اصالت مدارک ارسالی و ترجمه ها بعهده داوطلب بوده و درصورتیکه بعد از اخذ پذیرش دانشگاه EMUو مراجعه به دانشگاه خلاف این امر ثابت شود مسئولیت کلیه مشکلات احتمالی نظیر ممانعت از ثبت نام و … بعهده داوطلب می باشد

۲- داوطلبین موظف هستند کلیه مدارک مورد نیاز را قبل از اتمام تاریخ ارسال مدارک بصورت کامل ارسال نمایند (در صورت نقص مدارک، از طریق ایمیل به داوطلب اطلاع داده شده و درخواست تکمیل مدارک برای داوطلب ارسال خواهد شد) همچنین داوطلب باید قبل از سفر به قبرس مطالب موجود در بخش راهنمای کلی را بدقت خوانده و مدارک درج شده در هنگام ثبت نام بهمراه داشته باشد

۳- نماینده دانشگاه EMU قبرس از انجام خدمات اخذ پذیرش برای داوطلبینی که همزمان از طریق سایر موسسات و یا راسا اقدام به اخذ پذیرش نموده اند به دلیل دوباره کاری و ایجاد تداخل در سیستم دانشگاه و تخلف از قوانین دانشگاه معذور است. همچنین بنا به دلایل ذکر شده فوق، داوطلب پس از ارسال مدارک برای این نمایندگی و دریافت شماره پرونده پذیرش، مجاز به اقدام برای اخذ پذیرش از طرق دیگر نمی باشد.

۴- طبق قوانین دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس، قبل از ثبت نام و اشتغال دانشجو به تحصیل ، هیچ شخص حقیقی و حقوقی، مجاز به تضمین و یا قول اخذ بورسیه اضافه یا اخذ آسیستانی و دستیاری برای داوطلبین نیست و این امر تنها در موارد نادر فقط در اختیار ریاست و معاونت دانشگاه می باشد. لذا این نمایندگی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و هیچ تضمینی بابت شرایط فوق را متقبل نخواهد شد.

۵- کلیه داوطلبینی که دیرتر از موعد مقرر ثبت شده در سایت اقدام به ارسال مدارک نمایند پروسه پذیرش ایشان رایگان نبوده و در صورت موفقیت آمیز بودن پروسه پذیرش موظف به پرداخت هزینه پذیرش هستند که طی ایمیل به اطلاع ایشان خواهد رسید و با اعلام موافقت ایشان پروسه پذیرش آغاز خواهد شد.

۶- نامه های پذیرش داوطلبینی که ملزم به پرداخت حق پذیرش بوده اند پس از واریز مبلغ توافق شده و تائید آن از طرف نماینده ارزی ما، بلافاصله برای ایشان ارسال خواهد شد.

۷- داوطلبین برای استفاده از سرویس استقبال و انتقال رایگان از فرودگاه و اسکان رایگان دو روزه درفاماگوستا، می بایست حداقل ده روز قبل از عزیمت به قبرس فایل الکترونیکی یا اسکن بلیط خود و همراهانشان را از طریق فرم استقبال و رزرو خوابگاه ارسال و پاسخ تائید دریافت نمایند. در صورت تاخیر در ارسال اطلاعات، هر گونه اختلال احتمالی در خدمات فوق بعهده داوطلب خواهد بود.

 

تلفن، وایبر، واتزآپ، لاین و تلگرام قبرس

 

 0090-533-888 47 50   

 

Email: INFO@Iran-EMU.com

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

Success! Message received.